post

W środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o 06:30, 09:00, 16:00 i 17:30. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Na Mszach Świętych będzie zbierana ofiara dla najbardziej potrzebujących parafian na Święta Wielkanocne. Niech to będzie nasz uczynek pokutny tzw. jałmużna postna.

W piątek o godzinie 09:00 Droga Krzyżowa dla starszych i chorych, o 17:00 Droga Krzyżowa rodzinna, o 19:30 dla młodzieży.
W Wielkim Poście nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie w piątki po rannej Mszy Świętej.
W przyszłą niedzielę I Wielkiego Postu po Mszy Świętej o 11:00 Droga Krzyżowa. Po południu o 17:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i o 18:00 Msza Święta.
Podczas Gorzkich Żali będziemy zbierać ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu oraz kwiaty do kościoła w ciągu całego roku. Zachęcamy wiernych do udziału w tych nabożeństwach pasyjnych.
W przyszłą niedzielę o godzinie 15:30 spotkanie chóru, który pomoże nam lepiej przeżyć Tridum Paschalne. Zapraszamy wiernych, którzy znają się na śpiewie.