1sobota

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian w Pierwszą Sobotę marca 03.03.2018 r. na Mszę Świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP o godzinie 09.00. Msza Święta połączona będzie ze Słowem Bożym. Po Mszy odprawimy modlitwę różańcową z medytacją przed Najświętszym Sakramentem i błogosławieństwem.

Sama Maryja przekazała proste zasady wynagradzającego nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca:
Spowiedź w pierwszą sobotę. Niekoniecznie musi ona nastąpić dokładnie w ten dzień.
Komunia Święta w pierwszą sobotę.
Jedna część (czyli pięć tajemnic) różańca w pierwszą sobotę.
Kwadrans rozmyślania nad tajemnicami różańcowymi w pierwszą sobotę miesiąca.

Maryja obiecała, że tym, którzy odprawią nabożeństwo pięciu pierwszych sobót będzie towarzyszyć w godzinie ich śmierci ze wszystkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia.

Zachęcamy do przeczytania interesującego artykułu na ten temat: Poznaj wynagradzające nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Zacznij już dziś.

Opracowano dzięki https://pl.aleteia.org/