oaza 518

W dniach 4-6 maja nasza wspólnota oazowa wraz z ks. Tymoteuszem wyjechała na Oazę Modlitwy.

Trzydniowe rekolekcje, tym razem odbyły się w ośrodku rekolekcyjnym na Śnieżnicy, gdzie wśród zieleni drzew i śpiewu ptaków, można było odetchnąć od gwaru pędzącego świata.

Nasze rozmyślania w tych dniach nakierowane były szczególnie na kwestie powołania, które tak naprawdę jest powołaniem do świętości, realizowanym na różne sposoby, czy to w: małżeństwie, kapłaństwie, zakonie itp. Codziennie gromadziliśmy się wokół stołu Pańskiego na wspólnej Eucharystii w małym drewnianym kościele znajdującym się tuż obok ośrodka. Dzięki pięknej pogodzie udało się nam zdobyć szczyt Śnieżnicy, zagrać w siatkówkę oraz upiec kiełbaski na ognisku. Myślę, że dla każdego z nas był to niezapomniany i radosny czas!

Marta