• k2
  • k3
  • p6 noc
  • k4
  • k1

W niedzielę 04.11. 2018 r o godzinie 11 przeżywaliśmy Mszę Świętą Rodzinną, a także uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego Oazy Dzieci Bożych. Po roku uczęszczania na scholkę przyjętych zostało aż 12 dziewczynek, które swoim śpiewem chcą uwielbiać Boga i zbliżać się do Niego uczęszczając co tydzień na spotkania. Swój medalik otrzymały również dwie nowe animatorki, które podjęły się opieki nad grupą. Ostatnim etapem uroczystości było przyjęcie przez animatorki i moderatorkę świec, które symbolizują światło Chrystusa, które chcą przekazywać dalej.

Na swoim kazaniu ks. Tymoteusz tłumaczył dzieciom, że będąc przyjacielem Jezusa stajemy się święci, gdyż mamy z Nim stały kontakt. Oaza Dzieci Bożych prowadzi właśnie do świętości, do prawdziwej przyjaźni z naszym Zbawicielem.

Asia 🙂