1. Dzis o 17:30 wypominki i i Koronka do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych, o 18:00 Msza Święta.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
    - we wtorek  - świętego Rafała Kalinowskiego kapłana
    - w środę - ofiarowanie Najświętszej Marii Panny,
    - w czwartek - świętej Cecylii - dziewicy i męczennicy,
    - w sobotę - świętych męczenników wietnamskich - Andrzeja, Pawła i towarzyszy.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
    Na Mszy Świętej o 07:00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny.
    Ofiary składane przy tej okazji będa przeznaczone dla dzieci i potrzebujących.
    Świece Caritas i opłatki będą do nabycia w zakrystii.

4. W przyszłą niedzielę na Mszach Świętych do południa kazanie wygłosi redaktor rozgłośni katolickiej Anioł Beskidów ksiądz Tomasz Błachut.
    Przed kościołem będziemy zbierać ofiarę na działalność diecezjalnego radia "Anioł Beskidów".

5. W przyszłą niedzielę Msza Święta o 18:00 i zaraz po zakończeniu o 18:30 Koncert dziękczynny za dar wolnej i niepodległej Polski w wykonaniu zespołu "Proboszczowie".
    Serdecznie zapraszamy.
  6. Rozpoczeliśmy grzanie w budynku kościoła.

Prosimy o zaykanie drzwi :)

Błogosławionej niedzieli
oraz całego tygodnia
życzą Duszpasterze

lines clipart 3

1. Trwa wizytacja kanoniczna naszej parafii.

2. O 11:00 uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem jego ekscelencji księdza biskupa Piotra Gregera i poświęcenie pomnika niepodległości.

3. Bardzo dziekuję wszystkim, którzy przyczynili sie do powstania tego pomnika a zarazem pamięci o tych olakach i Polkach , którzy dzięki odwadze, męstwu i za łaska Bożą utorowali nam drogę do wolności

4. O 15:15 zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych na cmentarzu. O 17:30 nieszpory i o 18:00 Msza Święta na zakończenie wizytacji.

5. Bardzo gorąco i serdecznie  chce podziękować księdzu biskupowi Piotrowi  za głosozne Słowo Boże, sprawowanie Skaramentów Świętych , przewodniczenie wspólnej modlitwie i cenne wskazówki jak postępować, wychowywać jak żyć by podobać sie Bogu i być odpowiedzialnym za Chrystusowy Kościół.

6. Liturgiczne obchody tygodnia:
    - w poniedziałek - świętego Jozafata, biskupa i męczennika
    - we wtorek - świętych Benedykta i Jana, Mateusza, Izaaka i Krytyna - pierwszych męczenników Polski,
    - w piątek - 16 dzień miesiąca - modlimy się za wstawiennictwem Jana Pawła II,
    - w sobotę - świętej Elżbiety Węgierskiej zakonnicy.

7. W przyszłą niedzielę 18 listopada przypada dzień imienin księdza biskupa Romana Pindla.
    Pamietamy o modlitwie w intencji Biskupa diecezji Bielsko-Żywieckiej i całej diecezji.

8. W najbliższą sobotę i niedzielę akcja "Dzień dawcy szpiku".
    Szczegóły na plakatach w gablotach.

Błogosławionej niedzieli
oraz całego tygodnia