100 tysiecy wejsc

Nasza strona parafialna uzyskała ponad 100 000 odwiedzin !!! Czas więc na podsumowania.

Upłynęły właśnie dwa lata od czasu jej uruchomienia w nowej odsłonie. Statystycznie odnotowujemy 140 wejść na stronę dziennie. Zgromadziliśmy dla Was ponad 11 000 zdjęć w 245 galeriach. Utworzyliśmy ponad 500 artykułów. Cieszy nas ogromnie ten sukces i dumą napawa fakt, że jesteście z nami.

Jest więc zatem dobry moment aby ponownie sięgnąć do naszej ponad stuletniej historii i przypomnieć chwile stanowiące korzenie tego, czym możemy się dziś cieszyć i doświadczać jako wspólnota.
Zachęcamy do powrotu do "tamtych" czasów, oglądania zdjęć, wspominania osób i wydarzeń. Może czytającym i oglądającym zakręci się łezka w oku na wspomnienie tamtych chwil?

Ponieważ właśnie skończył się rok 2019 sięgnijmy 20 lat wstecz do roku 1999. Co też ważnego się wówczas wydarzyło?

Kronika parafialna z roku 1999

Miłej lektury!