Pawel20

Do najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych należy śpiewanie kolęd.
W tym roku nasz kościół parafialny wielokrotnie rozbrzmiewał pięknie wykonywanymi kolędami i pastorałkami, zarówno w wersji wokalnej jak i instrumentalnej. Na Mszy Świętej Pasterskiej o północy kolędował nasz chór parafialny, 05 stycznia o godzinie 17:00 z kolędami góralskimi wystąpiła Buczyna pod artystyczną opieką Pani Anny Kasińskiej. W Uroczystość Objawienia Pańskiego do wspólnego kolędowania po Mszy Świętej o godzinie 9:00 zaprosiła Parafian nasza Oaza, a po Mszy Świętej o godzinie 11:00 ponownie wystąpił chór parafialny. Wieczorem w Święto Trzech Króli nasz kościół wypełniły dźwięki kolęd pięknie wykonywanych przez  wychowanków z Muzycznego Ogniska MUSICUS prowadzonego przez Państwa Wajdzików.
Zachęcamy wszystkich parafian do włączania się do wspólnego kolędowania i podtrzymywanie tej pięknej polskiej tradycji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszego wspólnego parafialnego kolędowania

Buczyna20